הטיפול הקראניוסקראלי

הטיפול הקרניוסקראלי הוא צורת טיפול עדינה במיוחד אך עוצמתית במיוחד המאפשר בכוחות הריפוי העמוקים ביותר בתוך הגוף לטפל ולשפר את מצבו. זהו טיפול גוף - נפש.

בשיטה זו מטופלים כל הגילאים, 0 עד 120כולל נשים בהריון.

השיטה יעילה לטפל המגוון רב של בעיות: 

  • במחלות כרוניות לדוגמא הפרעות במערכת העיכול, כאבי מפרקים , הפרעות בעקבות מתחים, פיברומיאלגיה, כאבי לסטות (TMJ), מיגרנות,  ועוד...

  • בשיקום אחרי תאונת דרכים, שיקום אחרי פציעה משמעותית, מצבים פוסט טראומטיים.

  • בשיפור המצב הכללי היומיומי: הפחתת עייפות, שיפור יכולת התמודדות עם אתגרי החיים, הפחתת כאבי ראש, הפחתת מתחים פיזיים ורגשיים, הפחתת חרדות.

  • הטיפול מיועד לא רק לאלה שסובלים, אלא גם לאלה שבריאים ומודעים לחשיבות הטיפול המונע, לתחזוקה השוטפת ולשמירת בריאות גוף נפש.

 

לגוף האדם יש פוטנציאל ריפוי עוצמתי, אך פוטנציאל זה עלול להיפגע ולהחלש עקב פציעה, מחלות, טראומות ומתח. לכוחות הטבע, בתוך הגוף ומחוצה לו, יש נטייה טבעית להשתלב מחדש ולהחזיר את הגוף לתפקוד בריא. הטיפול הקראניוסקראלי משתמש בכוחות אלו על מנת לשפר את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף ולהחזיר את הבריאות והשילוב של הגוף, הנפש והרוח. זה יכול לשפר את הבריאות על תינוקות שזה עתה נולדו ועד קשישים, לטפל בבעיות בעקבות לידה, פציעות, מחלות, טראומות קשות ועד הלחצים הרבים של החיים, פיזיים ורגשיים, ולעיתים קרובות פותרים בעיות שלא נמצא להן פתרון אחר. זהו תהליך שינוי עמוק.

 

חלק משמעותי מהעקרונות עליהם מתבסס הטיפול הקראניו סקראלי מוסברים על ידי הפיסיקה הקוונטית כמו למשל הפוטנציאל לריפוי עצמי נובע מהכוחות האלקטרומגנטיים ואחרים החודרים את היקום ואשר מחלחלים לכל היצורים החיים, ונמצאים אחראי על יצירת חיים, הצמיחה, הבריאות וריפוי. חוקרים הניחו שהמסה, האנרגיה והתודעה הם חלופיים אלה לאלה, ושהטיפול הוא למעשה הוא קשר תודעתי בין מטפל למטופל.

 

הטיפול הקרניו-סקרל מתבצע כאשר המטופל שוכב, בלבוש מלא, בסביבה שקטה ושלווה. הטיפול כרוך במגע יד עדין מאוד של המטפל. כל המטופלים חווה בדרך כלל הרפיה עמוקה הבחינה פיזית, נפשית ורגשית, מלווה לרוב בתחושת הקלה ונינוחות.

 

על פי עקרונות הפיזיקה הקוונטית ניתן לבצע גם טיפול מרחוק, ללא מגע פיזי. במקרה הזה, המטופל נמצא בביתו וכל מה שנדרה הוא סביבה שקטה, ישיבה או שכיבה נוחה וקשר טלפוני או וידאו עם המטפל.