top of page
מטופלים כותבים

הגעתי אל גיורא כאשר אני מתמודד עם חרדות שמתבטאות גם בכאבים שונים בגוף.

בעזרת גיורא רמת החרדות וכאבים הפיזיים ירדו מאוד.

היום אני יכול לאומר שבזכות המפגשים הטיפוליים ם גיורא, בטחוני האישי התחזק ואני בדרך לפתיחת קליניקה טיפולית בעצמי.

גיורא בעל יידע עצום במגוון שיטות טיפול. ויודע כיצד לשלב ביניהן ולהביא את מי שמולו למקומות טובים יותר. יאיר

אני מטופל אצל גיורא לפי הצורך כבר 4 שנים ובתקופה זו הוא עזר לי בדלקות גידים בידיים, כאבי ראש כרוניים, כאבים בלסת, מתח נפשי ועוד. זכיתי לאכפתיות גדולה, בידי זהב, מקצועיות ורגישות.  נועם

לפני מספר חודשים נקלעתי למשבר נפשי שהתבטא בתופעות של דיכאון וחרדה. אני נעזרת בטיפול פסיכיאטרי ופסיכולוגי במשולב.
פניתי לסיועו של גיורא שגב.
הטיפול של גיורא תורם לי באופן משמעותי. מסייע לי לייצר מצבי רגיעה שמאד נחוצים לי. הקשב האינטואיטיבי שלו  ואף  המילולי לצד הרגישות שלו ויכולת המגע במקומות שזקוקים לכך, מלמדים אותי כיצד להקשיב לתופעות השונות ולהתמודד אתן גם מעבר לטיפול המיטיב והמרוכז שלו.

                                            רחל

סבלתי מכאבי גב מאז שהשתחררתי מהצבא.  הכאבים היו באיזור השכמה הימנית. כאב טורדני שגבר מאוד בזמן ישיבה ופחת יחסית בזמן הליכה.

הכאב התחיל לפני ארבע שנים אחרי שהשתחררתי מהצבא. ניסיתי כל מיני טיפולים אבל לא עזרו לי.

פגשתי את גיורא בעבודה והציע שאנסה את הטיפולים שלו. החלטתי לנסות.

גיורא טיפל בי ארבע טיפולים בלבד ומצבי השתפר. פשוט נעלמו הכאבים.

היום, חצי שנה אחריי הטיפולים, אני נהנה ממצב יציב ללא כאבים. איכות חיי השתפרו.

הטיפול של גיורא הוא עדין מאוד, ללא ספק טיפול גוף נפש.

אני ממליץ מכל הלב.

איתי 

 

עברתי הרבה טיפולים בחיי, ורק כשהגעתי לגיורא דברים באמת הצליחו להשתנות ולהשתפר

גריוא שגב הוא מטפל מוכשר עם איכפתיות גדולה אל המטופל, עם ידי זהב, מקצועיות ורגישות. אני מטופל אצלו לפי הצורך כבר 4 שנים ובתקופה זו הוא עזר לי בדלקות גידים בידיים, כאבי ראש כרוניים, כאבים בלסת, מתח נפשי ועוד.

בנוסף לטיפול "קרניו סקראל" גיורא משלב שיטות וגישות פיזיות ונפשיות שאותן למד במהלך השנים וראוי לציין שיש לו ידע עצום באנטומיית הגוף כך שכאשר לפעמים דרושה גישה פיזית יותר מעמיקה הוא מטפל בבעיה באופן ממוקד יותר, בשילוב עם טיפול "הקרניו סקראל".

לסיכום, גיורא שגב הוא מטפל נדיר, מקצועי ורגיש, שבעיניי יכול לשפר או לפתור כמעט כל בעיה, אל תחשבו פעמיים, מדובר בקוסם

נועם.

בקשנו את עזרתו של גיורא כאשר אבי, חולה סרטן במצב מתקדם התקשה לחזור לתפקוד לאחר כשבועיים בהם היה חולה במחלה ויראלית, הוא התקשה לקום מהמיטה, חש חולשה ולא הצליח לדרוך על הרגל, גיורא הסכים מיד לנסות לעזור, הוא ביקש לשמוע את התמונה הכוללת של מצבו, הסביר לי את היתרונות והחסרונות בטיפול הקרניוסקראלי בחולה סרטן, הגדיר את טווח הטיפול ל-6 טיפולים והערכה מחודשת לאחריהם כבר לאחר הטיפול הראשון אבי החל לחוש שיפור במצבו, ותוך 3 טיפולים גם חזר ללכת, הטיפול הינו טיפול משולב, הוליסטי שמתבסס על הכרות עם המטופל, מחלתו הבסיסית ומצבו הנוכחי, גיורא הקפיד לעדכן את אבי ואת המשפחה בשלבי הטיפול וביעדי הטיפול, דבר שסייע בשיתוף הפעולה הן של אבי ותרם מאוד להשגת המטרה המשותפת.

גיורא הוא בעל לב זהב וידי זהב הניכרים בכל מגע שלו. אני סומכת עליו בכל ליבי.

 בתי

הגעתי אל גיורא כי היו לי כאבים במשך הרבה שנים הרגליים ומותניים. הכאבים היו בעיקר בתקופות מעבר או מזג אויר קיצוני. הייתי אצל הרבה רופאים למצוא פתרון אבל הכאבים המשיכו. כאשר אני בהתקף של כאבים אני "מטפסת על הקירות".

הטיפול אצל גיורא שינה לי את איכות החיים. כמעט שאין לי כאבים

                                                               לריסה

אני בן 24, אדם רגיל ופשוט כמו כולם עם תחושה פנימית שיש לי בפנים עוד כמה דברים שהיו יכולים להפוך אותי לסופר תום כמו שתמיד חלמתי. תמיד רציתי להיות אחד מאלה שמהם מרגישים שמקרין כלפי חוץ כל הטוב שיש להם בפנים, ונראים שעושים הכול ממקום פנימי חזק, לא סתם כמו " רובינו " לפני ארבעה חודשים מצאתי את עצמי שוב בתקופה מבלבלת, שוב ברגעים האלה שאתה תוקף את עצמך ואומר מה אני בעצמם עושה פה? מי אני? ואיך אני הופך להיות מה שהייתי רוצה להיות? על גיורא המליץ לי חבר קרוב כאשר סיפרתי לו על כאבי צוואר קשים מהם אני סובל מאוד מדי פעם. בפגישה הראשונה עם גיורא, ביקשתי ממנו לבדוק איך הגב שלי, האם לא הרסתי אותו בגלל העבודה הפיזית שאני עובד בה בשנים האחרונות, לבדוק שהכול בסדר ואולי להבין למה כל כך כואב לי הגב . כשנכנסתי לגיורא לא ידעתי את מה שאני אספר עכשיו, לא ידעתי מה מצפה לי. במחשבה לאחור זה הבנאדם שתמיד חיפשתי ואני בטוח שרבים מחפשים. גיורא טיפל בצוואר שלי אך בהזדמנות זאת מצאתי כאבים נוספים פיזיים ונפשיים. הטיפולים כללו טיפול פיזי וגם שיחות, טיפול גוף / נפש של ממש. אצל גיורא, מפגישה לפגישה, למדתי להכיר את עצמי, את הגוף שלי, פגשתי את הפחדים הקטנים והגדולים. בנוסף, פגשתי את הדברים הכי מיוחדים שלי ולמדתי איך להוציא אותם החוצה איך לחיות דרכם איך להיות בנאדם ענק שיודע להיות במקומות נמוכים, להכיל את החיים בצורה שקטה, שקטה כל כך שכולם שומעים. במשך ארבעה חודשים נפגשתי עם גיורא פעם בשבוע רכשתי כלים שתמיד חלמתי שיהיו לי, ושתמיד היו רק בגדר חלום. בזכות גיורא מצאתי את הדלת ליד כל מחסום, דלת להיכנס ולהפוך את הרע למקום חזק. כשגיורא ביקש ממני לרשום חוות דעת מקצועית עליו, הסכמתי, אבל העדפתי להישאר בעילום שם. עכשיו תוך כדי כתיבה הבנתי כמה אני יכול להתגאות כמה פשוט יותר טוב לי בחיים כמה משקל הורדתי מעלי, כמה דברים שסחבתי איתי במשך כל החיים והייתי ממשיך לסחוב אם לא הייתי פוגש את גיורא. אני יכול רק להמליץ ולהגיד ששווה ללכת לפחות לבדוק על מה אני מדבר. אני מבטיח שמי שיטופל על ידי גיורא, ערך החיים שלו יעלה וירוויח את עצמו והסובבים ירוויחו אותו. אני תום עזרא אמשיך ללכת לגיורא כי הוא בנאדם עננקק! וגדול ועוצמתי כמו השם שלו.

תום עזרא

 

החיים תפסו אותי לא מוכן, וביום בהיר כאב גב תפס אותי ושנשאר איתי לשלושה שבועות של מרורים.

בעברי הייתי סופרטאי, כך שאני רגיל לכאבי שרירים שבאים והולכים, אך כאב גב זה היה עקשן וסרב להעלם.

על גיורא שמעתי דרך חבר שהמליץ בחום, וקבעתי אצלו פגישה. מפעת הכאב המר בקשתי שהפגישה תהיה מוקדמת כאפשר. גיורא לא היסס, עשה עבורי את המאמץ וקבע לי את הפגישה המוקדמת ביותר שיכל.

בנסיעה לא ארוכה מדי מתל אביב הגעתי לביתו הנעים והפסטרולי, שם נמצאת הקליניקה שלו.

לפני שהתחיל את הטיפול, סיפרתי על עצמי, על מצבי הבריאותי ואף מעט על היומיום שלי.

גיורא טיפל בי במסירות, מקצועיות ואכפתיות ושלח אותי לדרך עם כאב מופחת בהרבה.

נפגשנו שוב כשבוע לאחר מכן, שבמהלכו, הכאב פחת עם כל יום שעבר. הפגישה הנוספת נועדה כדי לוודא שהכל חוזר לתקינותו וכך באמת היה, כך שאין לי מה לעשות מלבד להמליץ מכל הלב על גיורא כמטפל. השיטה בה הוא עובד הייתה עדינה ויעילה מאין כמוהה. שני מפגשים והכאב עבר כלא היה.

גיורא, תודה רבה.

 פז

אנחנו זוג בני 70+

שמי דויד 

הגעתי אל גיורא שגב עם כאבים חזקים מאוד ברגל שמאל. לפני כן פניתי לאנשי מקצוע: אורטופד שלח אותי לרנטגן ולאחר מכן הפנה אותי לפיזיוטרפיה. הללו לא הצליחו לזהות את מקור הכאב. בלעתי כל מיני סוגים של משכחי כאבים וכדורים אנטידלקתיים. אך אלו לא פתרו את הכאבים. 

גיורא בהבנתו המעמיקה את גוף האדם, בכלים ובידע הרחב שרכש, כמעסה בכיר ( ולדעתי הרבה יותר מכך ), הצליח כבר בטיפול הראשון להקל על הכאב בצורה משמעותית. תוך מספר טיפולים " כבמטה קסם", פגו הכאבים לחלוטין. היום אני צועד בבטחה ללא עזרי הליכה. בנוסף יצאתי עם כלים להתנהלות נכונה מבחינה פיזית, ואני משוחרר !!!!!

חס וחלילה כאשר אזדקק לעזרה, גיורא יהיה הכתובת הראשונה.

שמי לאה

בן זוגי סבל מכאבים ברגליים. אורטפד ופיזיוטרפיסט לא מצאו את מקור הכאב, ואיך לטפל בו. לכן הגיע לגיורא וכבר בפעם הראשונה חלה  הקלה משמעותית, ולאחר מספר טיפולים הכאב עבר לחלוטין.

בעקבות התוצאה, החלטתי גם אני לנסות את מזלי אצל ה"קוסם" ואכן לא התאכזבתי. תוך כדי הטיפולים איתם עובד גיורא, הצלחתי להחשף ולהתחיל להתיידד עם הכאבים שהיו מנת חלקי בשגרת חיי, ועם מצוקות חיי שהיו בעבר ( ושישארו איתי לעד). הכוונה לעניינים נפשיים לא פתורים שלי עם עצמי, ולהבנה שאך ורק בידי לשנות את טפיסת עולמי הפנימי ואין להאשים איש בחולשותיי וסיבותיהם.

גיורא בדרך טיפולו עם המון חמלה והבנה, בנגיעות עדינות (ופחות), בשיטה מיוחדת קרניוסקראלית ובעוד דרכים בהם הוא עובד, הגעתי להבנה כי בידי ההחלטה לגעת ברגישות בנבכי נפשי ולהיפרד מהכעס ומההאשמות. 

הטיפול של גיורא שכנע אותי כי גוף ונפש הולכים יד ביד. אם אין מזור לגוף, אין בריאות לנפש ולהיפך. זה הטיפול המשמעותי ביותר עבורי ( עם כל הכבוד לרפואת הגוף ולפסיכולוגיה).

וכל זאת במספר פגישות עם איש רחב לב, נעים הליכות, שעושה הכל באהבה רבה ובאמפטיה למטופליו.

אני אוסיף ואומר שבדרך העבודה של כל אחד מאיתנו , בעקבות הטיפולים אצל גיורא, אנחנו מצליחים להיטיב את דרכינו המשפחתית המשותפת.

כל הכבוד לנו ולגיורא.

תודה לך גיורא מעומק הלב על איך ועל מי שאתה עבורינו.

                                                                                       לאה ודוד   

bottom of page